Termovízia FLIR SCOUT TS32 r+2x Zoom

Kategórie:

Popis

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE

FLIR Scout TS sú odolné ručné termovízie, ktoré boli špeciálne vyvinuté na pozorovanie divokej zveri. Tieto termovízie Vám na Slovensko prináša špecialne IBO Poľovník a www.FOTOPASCA.sk. Termovízie FLIR SCOUT TS nepotrebujú žiadne svetlo, aby mohli zobraziť kvalitný obraz. S termovíziou FLIR SCOUT TS budete jasne vidieť v noci a prakticky za všetkých poveternostných podmienok.
Veľa zveri je aktívnej až po západe slnka. S pomocou termálnej kamery FLIR zo série Scout TS môžete sledovať ich aktivitu. Termovízia FLIR SCOUT TS Vám nebude pomáhať sledovať pohyb zveri len za tmy, ale rovnako tak dobre aj vo dne.
Termálne kamery na pozorovanie zvery FLIR SCOUT TS robia dobre viditeľnými aj veľmi malé teplotné rozdiely. Na základe týchto teplotných rozdielov vytvárajú kvalitný a jasný obraz. Okrem toho je tepelný kontrast veľmi ťažké zamaskovať. To znamená, že počas dňa môžete jasne vidieť zvieratá, ktoré sa pred vami skrývajú v stromoch a kríkoch. Ich prirodzené maskovanie im nepomôže sa pred Vami skryť.
Termovízie FLIR SCOUT TS sú široko využívané profesionálnymi tvorcami dokumentárnych filmov a lovcami a poľovníkmi po celom svete. Až doteraz boli veľmi drahé, ale FLIR SCOUT TS je teraz termovízia, ktorá je cenovo dostupná všetkým nadšencom, poľovníkom a lovcom,…
Unikátny InstAlert vyfarbí najteplejšie časti termálnej snímky na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.
FLIR SCOUT TS termovízia vytvára tepelný obraz 240 x 180 alebo 320 x 240 pixelov, na ktorých môžu byť videné aj tie najmenšie podrobnosti, teplotné zmeny a rozdiely. Všetky prístroje sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom.
Rad termovízie FLIR SCOUT TS je k dispozícii v základnej a Pro verzii. Pro verzia obsahuje užitočné funkcie, ako napríklad ukladanie fotografií a videa. Snímky a videá je možné vložiť do svojej vlastnej zbierky videí alebo fotografií. Pochváľťe sa nimi potom svojim priateľom a známym alebo na poľovníckej schôdzi a uvidíte ako Vám budú všetci len ticho závidieť. Buďte prvý kto bude mať doma termovíziu FLIR SCOUT TS 32 r.
Termovízie FLIR SCOUT TS-Series poskytujú 24° zorné pole. Ponúka vynikajúcu kombináciu výkonu a situačného povedomia. Jeleňa napríklad môže pozorovať až na vzdialenosť asi 450 metrov v úplnej tme. Pre situácie, kedy je potrebný väčší rozsah výkonu, je dostupný nástavec 2x. To umožňuje spozorovať jeleňa na vzdialenosť približne 790 metrov. (Voliteľný doplnok)
Pre ešte dlhší rozsah výkonu je k dispozícii TS 32r. TS-Séria má tiež “Hot Shoe”. Nielen, že umožňuje montáž na statív, ale TS-Series má tiež prívod energie a výstup VIDEO OUT. To znamená, že si môžete dať Vaše termovízne zariadenia FLIR SCOUT TS do určitej polohy a sledovať, čo sa deje na skrytom mieste na veľkom externom monitori.
Uzávierka okuláru drží svetlo vychádzajúce z hľadáčika a zabraňuje znepokojeniu zvierat alebo iných pozorovaných cieľov.

 

MODELFLIR SCOUT TS 32 r
Zorné pole7° (H) x 5° (V)
Rozlíšenie obrazu320 x 240 pixelov
Ostrenie klasické, objektívom
Zoom2x
Detektor (jadro)nechladený mikrobolometer Vanadium Oxide (VOX)
Spektrálne pásmood 7.5 do 13.5 mikrometrov
Citlivosť termovízie (NETD)<50 mK pri zväčšení 1.0x; teplote +25 ° C
Frekvencia zobrazenie8.3 Hz PAL
Spracovanie obrazudigitálny (DDE)
Zabudovaný hľadáčikLCD display
Polarita obrazuteplá biela / teplá čierna / InstAlert
Video výstupPAL video, RCA jack
Symbolika na obrazovkeštandardné
Napájanie4 AA batérie, nabíjacie NiMH (v balení); nedobíjacie Li-Ion alebo Alkalické
Životnosť batérie> 5 hodín pri NiMH batériách  120 hodín v režimestand-by pri NiMH batériách
Zmrazenie obrazuANO
Formát obrazuNIE
Ukladajúce funkcie obrazuNIE
Formát videaNIE
Ukladajúce funkcie videaNIE
Slot SD karta
1 slot
Port USB 2.0
prepojenie s PC
Operačná teplota-20 ° C do +60 ° C
Skladovacia teplota-40 ° C do +75 ° C
Hmotnosťokolo 1000 g s batériami
Rozmery260x 84,5 x 66,5 mm
Vodeodolnosťod 5% do 95%
ZapuzdrenieIP67
Odolnosť
odolnosť pádu 1m na betón