Zľava!

Termovízia FLIR LS-X

2 790,00  2 750,00 U nás nakúpite aj na splátky

Kategórie:

Popis

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kompaktná ručná termovízna kamera mimo hunting sériu od FLIR-u. Kamery LS-série sú cenovo najdostupnejšie kamery z ponuky ručných bezpečnostných kamier FLIR.

 

Medzi hlavné inovácie termovízie FLIR LS-X patria vylepšené rozlíšenie LCD displejarozšírený rozsah zoomu (až 4 x) a obdivuhodná detekčná vzdialenosť až 1550 m.

 

Termokamera FLIR LS-X je prioritne určená pre policajné a bezpečnostné zložky, no vďaka jej jedinečným vlastnostiam si nájde uplatnenie aj v poľovníctve a vo verejnom sektore. Umožňuje každému používateľovi jasne vidieť aj v úplnej tme a za každého počasia, cez prach, dym alebo proti silnému protisvetlu. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popritom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Táto termovízia vám tiež umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve, alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

 

LS-X je vybavená nechladeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačom. Disponuje tiež vyspelým kamerovým softvérom, vďaka ktorému poskytne užívateľovi ostré snímky (rozlíšenie 640 x 480 pixlov) vo výbornej kvalite a to cez deň aj v noci. Termovízia má objektív s priemerom 19 mm, objekt s veľkosťou človeka dokáže detekovať na vzdialenosť až 570 m. FLIR LS-X disponuje tiež 4-násobným elektronickým plynulým zväčšením. Kompaktný prístroj s hmotnosťou len 340 g (aj s batériami) je ideálny na každodenné použitie, ovládaný je pohodlne jednou rukou prostredníctvom tlačidiel v hornej časti zariadenia. Spúšťací čas termovízie je menej ako 1,5 sekundy, takže je hneď po zapnutí pripravená na použitie.

 

Vďaka stupňu ochrany IP67 a pracovnej teplote od -20°C do +50°C je táto termovízia vhodná aj do extrémnych podmienok. FLIR LS-X má zabudovaný laserový ukazovateľ na rýchle a bezpečné označenie podozrivej osoby alebo predmetu v tme. Jedinečná funkcia InstAlert zvýrazní najteplejšie časti sledovaného priestoru červenou farbou. Vďaka tomu je ľahké v termovíznom obraze rozpoznať teplejšie (živé) predmety. Napájaná je Li-ion batériou a v operačnom režime vydrží viac ako 5 hodín.

 

Technická špecifikácia:

 

FOV (zorné pole):17° x 13° NTSC
Priemer objektívu:19 mm
Štartovací čas:menej ako 1,5 sek
Spektrálne pásmo:7,5 – 13,5 μm
Tepelná citlivosť:< 50 mK @ f/1.0
Typ detektoru (jadra):336 x 256 VOx Microbolometer
Spracovanie obrazu:FLIR vlastné digitálne zvýraznenie detailov
Vstavaný displej:LCD 640 x 480
Digitálny plynulý zoom:2 – 4 x
Video výstup:Áno, prostredníctvom pribaleného USB kábla
Obnovovacia frekvencia videa:< 9Hz NTSC / 60 Hz
Polarita obrazu:teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Napájanie:interná batéria Li-Ion Cell
Operačná životnosť batérie:viac ako 5 hod
IP štandard:IP-67, ponorné
Operačná teplota termovízie:-20°C až +50°C
Operačná teplota lasera:-10°C až +50°C
Teplota skladovania:-40°C až +60°C
Odolnosť voči pádu:z výšky do 1 m
Hmotnosť:340 g
Rozmery:17 x 5,87 x 6,2 cm
Detekčná zóna (osoba 1,8 x 0,5 m)570 m
Detekčná zóna (objekt 2,3 x 2,3 m)1550 m

 

Obsah balenia:

 

 

  • 1x Termovízia FLIR LS-X

 

  • 1x USB napájací adaptér

 

  • 1x USB kábel

 

  • 1x AV video out kábel

 

  • 1x Šnúrka na zápästie

 

  • 1x Komfortné transportné puzdro

 

 • 1x Návod v slovenskom jazyku