Zľava!

Termovízia FLIR BTS-XR PRO 640 9Hz binokulár

7 790,00  7 740,00 U nás nakúpite aj na splátky

Kategórie:

Popis

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE

 

  • Možnosti viacerých objektívov

 

  • 2 – 4 násobný ZOOM

 

  • Jednoduchá obsluha

 

  • Možnosť nahrávania videí 

 

  • Uzavretý okulár

 

  • Robustný dizajn do každého počasia

 

 

Termovízie FLIR BTS-XR Pro je najnovším modelom v binokulárnej sérií. Špičkový detail obrazu, dáva nadšencom ešte viac možností a posúva hranice pri svojom zážitku z termovízneho sledovania. S okulárom s plným pokrytím, a nastavením medzi očami, ergonomickým komfortom, jednoduchými ovládacími prvkami, vymeniteľnými rýchloupínacími objektívmi a bezkonkurenčným výkonom, ktorý dokážu priniesť len termické jadrá s vysokým rozlíšením FLIR, je to pravé pre každého nadšeného outdoorového nadšenca.

 

Prispôsobte tepelné schopnosti pre konkrétne úlohy výberom z troch dostupných možností objektívu – rozšírený rozsah 35 mm, 65 mm alebo 100 mm. Každý z týchto vysokovýkonných termických objektívov umožňuje rýchlu výmenu prostredníctvom integrovanej funkcie rýchleho odpojenia. Objektívy sú ľahké, čo znižuje namáhanie ramien počas dlhých sledovacích relácií.

 

FLIR BTS-XR PRO je odolná ručná termovízia, ktoré bola špeciálne vyvinuté na pozorovanie divokej zveri. Túto termovíziu Vám na Slovensko prináša špecialne IBO Poľovník a www.FOTOPASCA.sk. Termovízie FLIR BTS-X nepotrebujú žiadne svetlo, aby mohli zobraziť kvalitný obraz. S termovíziou FLIR BTS-XR PRO 640 budete jasne vidieť v noci a prakticky za všetkých poveternostných podmienok. Veľa zveri je aktívnej až po západe slnka. S pomocou termálnej kamery FLIR zo série binokulár môžete sledovať ich aktivitu. Termovízia FLIR BTS-XR PRO 640 Vám nebude pomáhať sledovať pohyb zveri len za tmy, ale rovnako tak dobre aj vo dne.

 

Záznam s jediným dotykom: Schopnosť zachytiť fotografie aj video je štandardom pre všetky modely Scout binokulár. Jednodotykové nahrávanie uvoľní ruky na zaostrenie a priblíženie počas vzrušujúcej udalosti, aby ste dosiahli čo najlepšie video.

 

Kompaktná a ergonomická termovízia umožňuje uživateľovi počas dňa alebo noci vidieť tepelné stopy cez hmlu, dym a listy. V jadre tohto prístroja je 640 x 480 VOx neochladený mikrobolometer, ktorý pracuje pri izbovej teplote a poskytuje obnovovaciu frekvenciu 9 Hz. Elektrooptický systém poskytuje používateľom maximálne zorné pole 24 x 18 ° a množstvo farebných palet, ako sú: biela teplá, čierna teplá a InstAlert. Môžete uložiť fotografie v rozlíšení 640 x 480 pixelov vo formáte JPEG a video AVI na 16 GB pamäťovú kartu SD / SDHC. Na zlepšenie používateľského zážitku poskytuje monokulárny jednoduchý, ale účinný ovládací panel a ponuku na zobrazenie. Toto tepelné zobrazovacie zariadenie je zabalené do ľahkého, trvanlivého a ergonomického polymérneho tela. Pogumované kryty poskytujú protišmykovú rukoväť a gumová očná miska ponúka pohodlie a chráni optiku okulárov a obrazovku LCD pred dažďom a snehom. Vodotesné puzdro má tiež dva ručné popruhy pre ručné ovládanie a závit 1/4 “-20 pre použitie na statív.

 


Termálne kamery na pozorovanie zvery FLIR BTS-XR PRO 640 robia dobre viditeľnými aj veľmi malé teplotné rozdiely. Na základe týchto teplotných rozdielov vytvárajú kvalitný a jasný obraz. Okrem toho je tepelný kontrast veľmi ťažké zamaskovať. To znamená, že počas dňa môžete jasne vidieť zvieratá, ktoré sa pred vami skrývajú v stromoch a kríkoch. Ich prirodzené maskovanie im nepomôže sa pred Vami skryť. Termovízie FLIR BTS-X sú široko využívané profesionálnymi tvorcami dokumentárnych filmov a lovcami a poľovníkmi po celom svete. Až doteraz boli veľmi drahé, ale FLIR BTS-XR PRO 640 je teraz termovízia, ktorá je cenovo dostupná všetkým nadšencom, poľovníkom a lovcom,… Unikátny InstAlert vyfarbí najteplejšie časti termálnej snímky na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.

 


FLIR BTS-XR PRO 640 vytvára tepelný obraz 640 x 480 pixelov, na ktorých môžu byť videné aj tie najmenšie podrobnosti, teplotné zmeny a rozdiely. Všetky prístroje sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Snímky a videá je možné vložiť do svojej vlastnej zbierky videí alebo fotografií. Pochváľťe sa nimi potom svojim priateľom a známym alebo na poľovníckej schôdzi a uvidíte ako Vám budú všetci len ticho závidieť. Buďte prvý kto bude mať doma termovíziu FLIR BTS-XR PRO 640. K termovízií je možnosť dokúpenia objektívou, ktoré predľžia pozorovaciu vzdialenosť a podstatne skvalitnia obraz. 

 

Exklúzivne u nás dostanete 10 ročnú záruku na mikrobolometer a 3 roky záruku na ostatné časti zariadenia (okrem batérie). Cena termovízie je uvedená bez objektívu, ktorý je možný dokúpiť z odporúčaného príslušenstvá. 

 

Technická špecifikácia:

 

MODELFLIR SCOUT BTS-XR PRO 640
Zorné pole13° (H) x 15° (V)
Rozlíšenie obrazu640 x 480 pixelov
Ostrenie klasické, objektívom
Zoom2x
Detektor (jadro)nechladený mikrobolometer Vanadium Oxide (VOX)
Spektrálne pásmood 7.5 do 13.5 mikrometrov
Citlivosť termovízie (NETD)<50 mK pri zväčšení 1.0x; teplote +25 ° C
Frekvencia zobrazenie8.3 Hz PAL
Spracovanie obrazudigitálny (DDE)
Zabudovaný hľadáčikLCD display
Polarita obrazuteplá biela / teplá čierna / InstAlert
Video výstupPAL video, RCA jack
Symbolika na obrazovkeštandardné
Napájanie4 AA batérie, nabíjacie NiMH (v balení); nedobíjacie Li-Ion alebo Alkalické
Životnosť batérie> 5 hodín pri NiMH batériách  120 hodín v režimestand-by pri NiMH batériách
Zmrazenie obrazuNIE
Formát obrazuštandardné JPEG obrázky-2GB SD karta v balení
Ukladajúce funkcie obrazujednotlivé obrázky
Formát videaMPEG4-2GB SD karta v balení
Ukladajúce funkcie videa9Hz, neobmedzená dĺžka videa, len veľkosťou karty, 8sec/1MB
Slot SD karta
1 slot
Port USB 2.0
prepojenie s PC
Operačná teplota-20 ° C do +60 ° C
Skladovacia teplota-40 ° C do +75 ° C
Hmotnosťokolo 1000 g s batériami
Rozmery260x 84,5 x 66,5 mm
Vodeodolnosťod 5% do 95%
ZapuzdrenieIP67
Odolnosť
odolnosť pádu 1m na betón

 

Obsah balenia: 

 

 

  • 1x Termovízia FLIR

 

  • 1x USB kábel

 

  • 1X Odolný popruh

 

  • 4x Nabíjacie AA batérie

 

 • 1x Nabíjačka