Zľava!

Grand Power K22 Flobert, 6mm ME Flobert

350,00  330,00 U nás nakúpite aj na splátky

Kategórie:

Popis

Grand Power K22F – čiže verzia K22 vo verzii Flobert 6mm, ľudovo pomenovaná “beretka”. Voľnopredajná zbraň pre plnoleté osoby t.j. od 18 rokov. Jej cena je “luxusná”, ale aj zbraň je luxusná. Je to hračka pre “veľké a rozmaznané dospelé deti”. Slovenská pýcha na poli krátkych zbrani pochádza z Banskej Bystrice. Jaroslav Kuracina hrdo a s úspechom prezentuje svoje výrobky po celom svete. K100 ( Kuracina + jeho 100 kg ) je synonymom kvality, originality a pre nás aj trochu patriotizmu – Made In Slovakia.
Náš web sa orientuje na voľnopredajné zbrane a preto aj táto Grand Power K22F je v ráži 6mm Flobert, čiže voľne prístupná nad 18 rokov. Na trhu je málo flobertiek v pištoľobej podobe. Tento model je dospelý jedinec vyrobený na rovnakých CNC strojoch ako jeho ostrí bratia. Originálny “look” aj pocit z držania, všetko úplne 100%né. Jedinou nevýhodou tejto zbrane je, že je to pištoľ (…a nie revolver ). Po každom výstrele treba zbraň na novo nabiť. Jednoducho 6mm flobert náboj neobtiahne záver a neprebije zbraň na rozdiel revolverov, kde valec sa otáča bez ohľadu na použitú rážu. Na K22F je zásobník pevne primontovaný k zbrani.
Pocit z “povoleného” strieľania na záhrade z originál zbrane Grand Power je možné len vďaka kalibru 6mm Flobert, v opačnom prípade musíte ísť na strelnicu (.22, 9mm a vyššie…).

kaliber 6 mm ME Flobert
blued finish – čiernená povrchová úprava
mieridlá: nenastaviteľné
dĺžka zbrane: cca. 204 mm
výška zbrane: cca. 140 mm
šírka zbrane: cca. 34 mm
hmotnosť: cca. 825 g
doporučené náboje: náboje s guličkou Sellier & Bellot
Made In Slovakia * ( vyrobené na slovensku )