Nature
Nature
Nature
×
NatureNature

Plynová pištoľ Ekol Jackal dual Compact chróm, kal.9 mm – Knall – Full Auto.

Plynová pištoľ Ekol Jackal dual Compact chróm, kal.9 mm – Knall – Full Auto

84.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Plynová pištoľ Ekol Jackal dual Compact chróm, kal.9 mm – Knall – Full Auto
Netradičná obranná plynová pištoľ podľa modelu Beretta vz. 92. Zbraň má možnosť prepínačom z režimu jednotlivých rán na streľbu dávkou strieľať ako samopal. Celokovová konštrukcia. Poistka na zaistenie zbrane je pri kohútiku z dôvodu streľby dávkou. Kadencia je 15 rán /1,7 sek. Pre svoju kompaktnosť a kompatibilitu s pyrotechnickým nadstavcom ju možno využiť na rôzne oslavy (Silvester, narodeniny, firemné udalosti, jubileá, svadby). Zbraň má nadstavec na strieľanie pyrotechnických rakiet.

Je to jedinečná replika Beretta model 92, najmenšia a veľmi spoľahlivá zbraň,  ktorá umožňuje streľbu plnoautomatickým systémom (samopal). Veľkosť umožňuje držiteľovi používať puzdrá ako pri bežných pištoliach. Jedinečná kombinácia veľkosti zbrane a funkčnosti v režime systému plnej dávky (patrí medzi najmenšie “samopaly“ na trhu), nakoľko sa svojou hmotnosťou a rozmermi radí k väčším modelom plynových zbraní, vyčnieva z radu bežných plynoviek .

  •     Pri použití na sebaobranu je reálna účinnosť plynových či korenistých nábojov na vzdialenosť do 4 m.
  •     Ekol patrí medzi kvalitných výrobcov. Zbraň je obľúbeným, väčším modelom plynových pištolí.
features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.