Nature
×

BIPOD HARRIS 1A2 6″ – 9″ BEZ KLBU, S ODSKOKMI

91.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Bipod (dvojnožka) Harris 1A2 6 “- 9” bez kĺbu. Bipod od tohto amerického výrobcu používajú elitné ozbrojené zložky z celého sveta, vrátane americkej armády. Montáž bipod na zbraň prebieha pomocou špeciálneho systému, ktorý sa upevňuje na skrutku, ktorý je určený pre uchytenie nosného remeňa. Bipod Harris má rovnakú skrutku umiestnenú na sebe takže o uchytenie remeňa neprídete, pokiaľ ale zbraň nie je vybavená touto skrutkou (drvivá väčšina loveckých a odstreĺovacích pušiek má túto skrutku už z výroby) možno dokúpiť adaptér pre upnutie na weawer lištu alebo iné. Upínanie bipod je veľmi rýchle, pohodlné a hlavne tuhé.

Bipod je sklopný, takže pri transporte zbrane zaberá minimum miesta a je nastaviteľný v rozsahu od 6 “- 9” (15-23 cm). Veľmi kvalitné a precízne spracovanie z ocele, žiadne čínske blato, klzné časti ako kĺb a vysúvaní nožičiek majú klzné puzdrá z mosadze.
Technické parametre:

Výrobca Harris Engineering, inc.
Model 1A2 6 “- 9”
Dĺžka 15 cm – 23 cm
materiál Oceľ
kĺb Nie
určenie Leh
Odskoky Áno, po 2 cm “

features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.