Nature
Nature
Nature
×
NatureNature
Zľava!

Zameriavač Pulsar Trail XQ50

3,617.00  3,500.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Zameriavač Trail XQ50 má optické zväčšenie 2.7 x, ktoré možno digitálne zvýšiť až na 10.8 x a vzdialenosť detekcie až 1800 m.

Nový špičkový termovízne zameriavač Pulsar Trail je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja. Trail obsahuje najnovšie technologické riešenia v oblasti spracovania tepelného žiarenia, zaisťujúca najvyššiu kvalitu obrazu. Zameriavač je vybavený rozsiahlou funkčnou výbavou, zodpovedajúce trendom modernej doby.

Teplotná stabilizácia senzora

Do prístroja bol integrovaný chladič, účinne odvádzajúci teplo snímača a ďalších elektronických obvodov, stabilizujúce vnútornú teplotu prístroja a výrazne znižujúce nežiaduci “teplotný šum”.

Variabilné zväčšenie

Trail ponúka dve možnosťou zmeny zväčšenia: plynulú zmenu až do 4x násobného Zoomu alebo zmenu v krokoch s 2x násobným zväčšením. Každý užívateľ si môže podľa svojich skutočných potrieb vhodne prispôsobiť zväčšenie a zorné pole prístroja konkrétnom pozorovacím podmienkam.

Vysoká odolnosť spätnému rázu

Trail ponúka mimoriadne vysokú odolnosť voči spätným nárazom a je navrhnutý pre použitie na guľových zbraniach až do ráže .375 cal., Brokových alebo airsoft zbraniach.

Vstavané nahrávanie videa

Vďaka vstavanému videorekordéra zameriavača Trail je zachytenie statických snímok alebo videa lovu bezproblémové. Foto a video sa ukladajú do vnútornej 8 Gb pamäti prístroja a môžu byť ľahko prenesené do PC / notebooku cez káblové USB pripojenie alebo Wi-Fi.

Grafický diaľkomer

Jednoduchý grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť výšku (jeleň – 1,7 m; kanec – 0,7 m; zajac – 0,3 m).

Užívateľsky prívetivé rozhranie

Rozhrania zameriavačov Trail sú intuitívne. Rozvrhnutie ovládacie prvkov sú navrhnuté pre pohodlnú manipuláciu jednou rukou. Všetky nastavenia sú prehľadne usporiadané do menu. Pri zobrazení menu a zmene nastavení parametrov sú ich aktuálne hodnoty zobrazované mimo centrálnu časť displeja dokreslenie tienením zlepšujúcim jej čitateľnosť. Tým nedochádza k prekrytiu stredu obrazu a užívateľ môže aj naďalej komfortne sledovať cieľ. Dôležité informácie o nastavení sú vždy zobrazené v spodnom stavovom riadku.

Vstavaný akcelerometer / gyroskop

 

Vstavaný akcelerometer / gyroskop ukazuje strelci uhol prevýšenia ciele a upozorňuje na uhol bočného náklonu väčší ako 5 °. Navyše, zameriavač môže byť nastavený na automatické vypnutie, keď jeho poloha prekročí vertikálny uhol väčší ako 70 ° alebo horizontálny uhol je väčší ako 30 °. Jednotlivé funkcie akcelerometra môžu byť užívateľský deaktivované.

PREDNOSTÍ

 • Variabilné zväčšenie 2,7 х až 10,8 x
 • Najnovšie algoritmy spracovania obrazu
 • Detekčná vzdialenosť až 1800 m
 • Odolnosť spätnému rázu 6000 J (vč.9.3 x 64, .375 H & H)
 • Bezpečný očný reliéf
 • Nastrelenie pre 3 užívateľské profily, až 15 vzdialeností
 • Zobrazenie obraz v obraze
 • Indikácie bočného sklonu a výškového prevýšenia cieľa
 • Integrácia s mobilnými zariadení iOS a Android
 • WI-FI
 • Integrovaný akumulátor (vydra: IPS5-8h, IPS10-16h)
 • Vodeodolný (IPX7)
 • Vstavaný video, audio rekordér
 • Rýchloupínacie montáž

 

Technické parametre
Zväčšenie 2.6 – 10.8 x
Očný reliéf 67 mm
Dioptrická korekcia – 4… 4dioptria
Mikrobolometer 384 x 288 px
Prevádzková teplota -25 .. 50 °C
Rozlíšenie displeja 640 x 480 px
Display AMOLED
Vodotesnosť IPX7
Napájanie 3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Rozmery
Rozmer v mm (Š)292 mm x (V)72 mm x (D)76 mm
Hmotnosť 0,56 kg
features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.