Nature
Nature
Nature
Nature
×
NatureNatureNature
Zľava!

Termovízia Pulsar Core FXQ50

3,921.00  3,750.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Prednosti kombinácie s dennou optikou
Nočný lov s Core v kombinácii s denným zameriavačom má rad prednosti. Niektoré parametre a vlastnosti dennej optiky sú lepšie ako u klassických nočných alebo termovíznych zameriavačov a v kombinácia s Core tak zostanú zachované, napríklad: veľký výstupný reliéf, zámerný kríž (prípadne aj vrátane červeného bodu), variabilný rozsah zväčšenia.


Alternatíva zameriavaču
Predsádka môže byť lepšou alternatívou než použitie ďalšieho zameriavača, kedy je nutné zabezpečiť výrobu precízne spracovanej, rýchloupínacej montáže tak aby nedochádzalo k posuvu bodov nastrelenie zameriavačov. Použitie predsádky umožňuje použitie optiky na ktorú je lovec zvyknutý. Predsádka môže byt použitá na pozorovanie z ruky a nasadená na zameriavač až v prípade keď to bude potrebné.


Kompatibilita
Core je kompatibilný s väčšinou denných zameriavačov s priemerom šošovky objektívu 42 mm, 50 mm a 56 mm. Upevnenie predsádky na zameriavač sa vykonáva pomocou adaptéra s bajonetovým zámkom DN42, DN50, DN56. Proces nasadenia je rýchly, jednoduchý a trvá poriadku sekúnd.


Zelená farba OLED displeja
Obraz je zobrazený OLED displejom v zelenej farbe tak, aby bolo zabezpečené pohodlné vnímanie a nízka únava očí pozorovateľa.


Užívateľské rozhranie
Aktuálne informácie o stave zariadenia sú zobrazené vo forme modrých ikon a čísel na stavovom riadku v spodnej časti obrazovky, ktorý nezasahuje do pozorovaného obrazu. Pri prepínaní medzi rôznymi funkciami (digitálny zoom, inverzii farba, nastavenie jasu / kontrastu) sa zobrazí príslušná veľká ikonka v pravom rohu hornej časti obrazovky.


Režimy pozorovania
Core ponúka tri režimy pozorovaní, ktoré upravujú nastavenie parametrov zameriavača tak, aby zabezpečili najlepší možný obraz pre špecifické podmienky pozorovaní: “Hory” (lepší kontrast), “Les” (nízky kontrast) a “Rozpoznanie” (lepšie vykreslenie detailov teplých objektov).


Kalibrácia
Kalibrácia sa vykonáva vyrovnaním v senzore teploty pozadí a je nevyhnutná pre činnosť každej termovízie. Core ponúka tri kalibračné režimy: manuálny režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuálnom režime používateľ musí sám zatvoriť kryt objektívu a stlačením tlačidla spustiť kalibráciu. Kalibrácia je absolútne bezhlučná. V poloautomatickom a automatickom režime senzor bude prikrytý vnútornou clonou a spúšťanie kalibrácie vykoná užívateľ sám na základe vyhodnotenia kvality obrazu alebo plne automaticky to vykoná softvér prístroja bez zásahu užívateľa.

Široký teplotný rozsah (-25 … 50 ° C)
Použitie displeja 640x480px s technológiu OLED prinieslo schopnosť pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a poskytlo zameriavači ostrý obraz pri pozorovaní dynamický objektov.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie
Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacich prvkov.

Externé napájanie
Core FXQ obsahuje univerzálny napájací adaptér. Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých zdrojov, ktoré možno pripojiť pomocou mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vodotesnosť
S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.

Vysoká odolnosť na spätný ráz
Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometer pred nárazom a vibrácii umožňuje bezproblémové použitie Core na zbraniach veľkých kalibru vrátane .375, brokovníc alebo vzduchoviek.

features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.