Nature
Nature
×
Nature
Zľava!

Termovízia Pulsar Core FXQ38

3,686.00  3,485.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Univerzálny termovízny prístroj, ktorý môže byt použitý ako k pozorovanie z ruky ale tiež aj ako Objektívový predsádka pre optické prístroje (zameriavače, ďalekohľady, videokamery, fotoaparáty atd´.). Tento model odporúčame na použitie s optikou so zväčšením 1x .. 3x.

Zachovanie  bodu nastrelenia

Presná optika, originálna montáž a softvér zabezpečí zachovanie bodu nastrelenia pri použití Core s denným zameriavačom. Po nasadení Core, strelec nemusí vykonávať žiadnu korekciou polohy zámerného kríža denného zameriavača.

Kompatibilita

Core je kompatibilný s väčšinou denných zameriavačov s priemerom šošovky objektívu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnenie predsádky na zameriavač sa vykonáva pomôcť adaptéra s bajonetovým zámkom DN42, DN50, DN56. Proces nasadenia je rýchly, jednoduchý a trvá poriadku sekúnd.

Zelená farba OLED displeja

Obraz je zobrazený OLED displejom v zelenej farbe tak, aby bolo zabezpečené pohodlné vnímanie a nízka únavná očí pozorovateľa.

Užívateľské rozhranie

Aktuálne informácie o stave zariadenia je zobrazená vo forme modrých ikon a čísel na stavovom riadku v spodnej časti obrazovky, ktorý nezasahuje do pozorovaného obrazu. Pri prepínaní medzi rôznymi funkciami (digitálny Zoom , inverzii farba, nastavenie jasu / kontrastu ) sa zobrazí príslušná veľká ikonka v pravom rohu hornej časti obrazovky.

Externé napájanie

Core FXQ obsahuje univerzálny napájací adaptér. Prevádzková doba môže byť výrazne predĺžená použitím vysokokapacitných externých zdrojov, ktoré možno pripojiť pomocou mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vysoká odolnosť na spätný ráz

Originálna konštrukcia ochrany mikrobolometer pred nárazom a vibrácii umožňuje bezproblémové použitie Core na zbraniach veľkých kalibru vrátane .375, brokovníc alebo vzduchoviek.

Vodotesnosť

S ochranným stupňom proti vniknutiu vody IPX7 (IEC 60529 štandard) Core odoláva zrážkam akejkoľvek intenzity a dokonca aj krátkemu ponoreniu pod vodou.

Bezdrôtové diaľkové ovládanie

Diaľkové ovládanie umožňuje ovládanie základných funkcii zameriavača bez toho aby sa užívateľ dotkol štandardných ovládacich prvkov.

 

Technické parametre
Zväčšenie 1x ( s okulárem 3,1 – 6,2)x
Zorné pole 17,2 m
Očný reliéf 16 mm
Dioptrická korekcia ± 5dioptria
Mikrobolometer 384×288 px
Ohnisková vzdialenosť objektívu 38 mm
Prevádzková teplota -25.. 50 °C
Rozlíšenie displeja 640×480
Svetelnosť f/1.2
Display AMOLED
Vodotesnosť Ano, IPX7
Napájanie 6 (2xCR123) V
Rozmery
Rozmer v mm (Š)190 mm x (V)65 mm x (D)60 mm
Hmotnosť 0,4 kg
features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.