Nature
Nature
×
Nature
Zľava!

Termovízia Accolade XP50

4,941.00  4,799.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Binokulárne termovízne pozorovací prístroj Accolade pozdvihuje komfort pri pozorovaní termovíziu na novú úroveň. Vďaka pozorovanie obom oči nedochádza k ich únavu aj pri dlhom pozorovaní, vnímanie obraz je prirodzené a rozpoznávanie detailov objektu je oveľa presnejší. Prístroji má rozlíšenie senzora 640x480px vďaka ktorému obraz má veľmi jemné prekreslenie a s variabilným zväčšením 2.5x až 20x prístrojom dokážte detekovať objekty na vzdialenosti až 1800m.

Vysoké rozlíšenie

Accolade XP s rozlíšením 640 x 480 px sa môže skutočne pochváliť špičkovým prekreslením obrazu do najmenších detailov. Aj tie najmenšie detaily v zornom poli sú zobrazené výnimočne ostro a čisto. Detailne je teda možné zachytiť konáre stromov, listy alebo končatiny zvierat.

Dlhá detekčná vzdialenosť

Detekcia objektov na dlhé vzdialenosti je dôležitým prvkom pre užívateľov vo vonkajšom prostredí. Kvalita optiky spolu s najnovším termovíznom snímačom a programovým vybavením prístroja predstavujú jedinečnú kombináciu pre dosiahnutie najdlhšej vzdialenosti detekcie. V závislosti na modeli Accolade vzdialenosť detekcie tepelných objektov, napríklad ľudské postavy, sa pohybuje až do 1800 metrov

Nastaviteľná medzi očná vzdialenosť

Každý človek má individuálny vzdialenosť medzi očami. Roztiahnutím alebo priblížením okulárov užívateľa si sám nastaví medzi očná vzdialenosť zodpovedajúcu jeho individuálnej potrebe.

Variabilné zväčšenie

Accolade umožňuje detailné pozorovanie. Accolade ponúka dve možnosti zmeny zväčšenia: plynulé a krokovú. Rýchla zmena zväčšenia bude uvítaná v časovej indispozícii a v prípade potreby priblíženia detailu objektu. Plynulé zväčšenie je ocenené pri dlhších pozorovaniach v prípade možnosti presnejšieho nastavenia požadovaného zväčšenia.

Režim “Obraz v obraze”

Tento režim umožňuje pozorovanie s prehľadom. Funkcia “obraz v obraze” zobrazuje ďalšie okno v hornej časti displeja. S zväčším zväčšením umožňuje detailne prezrieť objekt pri zachovaní širšieho zorného poľa.

Grafický diaľkomer

Vďaka tejto funkcii je možné presne zamerať vzdialenosť. Grafický diaľkomer umožňuje rýchle meranie vzdialenosti na cieľ, u ktorého je možné vopred odhadnúť jeho výšku. Preddefinované sú nasledovné vzdialenosti. Jeleň – 1,7 m, kanec – 0,7 m, zajac – 0,3m.

Vysoké rozlíšenie senzora 640 x 480

Variabilné zväčšenie 2,5 х až 20 x

Mrazuvzdorný displej -25 ° C … 50 ° С

Prednosti:

 • Technológia displeja AMOLED s hlbokou čiernou farbou a vynikajúcim kontrastom
 • 8 programov farebného zobrazenia
 • Detekčná vzdialenosť až 1800 m
 • Funkcia obraz v obraze
 • grafický diaľkomer
 • Integrácia s mobilnými zariadení iOS a Android
 • Podpora aplikácie StreamVision
 • Bezdrôtové pripojenie Wi-Fi
 • Integrovaný akumulátor s dlhou prevádzkovou životnosťou
 • (IPS5-7h, IPS10-14h)
 • Vode odolné prevedenie podľa štandardu IPX7
 • Vstavaný video a audio rekordér
Technické parametre
Zväčšenie 2.5 – 20 x
Zorné pole 21.8 x 16.3 m
Dioptrická korekcia – 5… 5dioptria
Prevádzková teplota -25 .. 50 °C
Rozlíšenie displeja 640 x 480 px
Vzdialenosť rozpoznania 1800m
Zorný uhol 12.4 x9.3°
Display AMOLED
Napájanie 3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Rozmery
Rozmer v mm (Š)164 mm x (V)130 mm x (D)64 mm
Hmotnosť 0,6 kg

 

features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.