Nature
Nature
Nature
Nature
×
NatureNatureNature
Zľava!

Termovízia FLIR LS-XR

3,850.00  3,800.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

KOMPLETNÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kompaktná ručná termovízna kamera mimo hunting sériu od FLIR-u. Kamery LS-série sú cenovo najdostupnejšie kamery z ponuky ručných bezpečnostných kamier FLIR.

 

Nová termovízna kamera FLIR LS-XR je inovovaná verzia termovízie FLIR LS64. Medzi jej hlavné inovácie patria vylepšené rozlíšenie LCD displejarozšírený rozsah zoomu (až 8 x) a obdivuhodná detekčná vzdialenosť až 3000 m.

 

Termokamera FLIR LS-XR je prioritne určená pre policajné a bezpečnostné zložky, no vďaka jej jedinečným vlastnostiam si nájde uplatnenie aj v poľovníctve a vo verejnom sektore. Umožňuje každému používateľovi jasne vidieť aj v úplnej tme a za každého počasia, cez prach, dym alebo proti silnému protisvetlu. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popritom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Táto termovízia vám tiež umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve, alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

 

LS-XR je vybavená nechladeným bezúdržbovým mikrobolometrovým snímačom. Disponuje tiež vyspelým kamerovým softvérom, vďaka ktorému poskytne užívateľovi ostré snímky (rozlíšenie 640 x 480 pixlov) vo výbornej kvalite a to cez deň aj v noci. Termovízia má objektív s priemerom 35 mm, objekt s veľkosťou človeka dokáže detekovať na vzdialenosť až 1140 m. FLIR LS-XR disponuje tiež 8-násobným elektronickým plynulým zväčšením. Kompaktný prístroj s hmotnosťou len 340 g (aj s batériami) je ideálny na každodenné použitie, ovládaná je pohodlne jednou rukou prostredníctvom tlačidiel v hornej časti zariadenia. Spúšťací čas termovízie je menej ako 1,5 sekundy, takže je hneď po zapnutí pripravená na použitie.

 

Vďaka stupňu ochrany IP67 a pracovnej teplote od -20°C do 50°C je táto termovízia vhodná aj do extrémnych podmienok. FLIR LS-XR má zabudovaný laserový ukazovateľ na rýchle a bezpečné označenie podozrivej osoby alebo predmetu v tme. Jedinečná funkcia InstAlert zvýrazní najteplejšie časti sledovaného priestoru červenou farbou. Vďaka tomu je ľahké v termovíznom obraze rozpoznať teplejšie (živé) predmety. Napájaná je Li-ion batériou a v operačnom režime vydrží viac ako 5 hodín.

 

Technická špecifikácia:

 

FOV (zorné pole): 18° x 14° NTSC
Priemer objektívu: 35 mm
Štartovací čas: menej ako 1,5 sek
Spektrálne pásmo: 7,5 – 13,5 μm
Tepelná citlivosť: < 50 mK @ f/1.0
Typ detektoru (jadra): 640 x 512 VOx Microbolometer
Spracovanie obrazu: FLIR vlastné digitálne zvýraznenie detailov
Vstavaný displej: LCD 640 x 480
Digitálny plynulý zoom: 2 – 8 x
Video výstup: Áno, prostredníctvom pribaleného USB kábla
Obnovovacia frekvencia videa: < 9Hz NTSC / 30 Hz
Polarita obrazu: teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Napájanie: interná batéria Li-Ion Cell
Operačná životnosť batérie: viac ako 5 hod
IP štandard: IP-67, ponorné
Operačná teplota termovízie: -20°C až 50°C
Operačná teplota lasera: -10°C až 50°C
Teplota skladovania: -40°C až 60°C
Odolnosť voči pádu: z výšky do 1 m
Hmotnosť: 340 g
Rozmery: 17 x 5,87 x 6,2 cm
Detekčná zóna (osoba 1,8 x 0,5 m) 1140 m
Detekčná zóna (objekt 2,3 x 2,3 m) 3000 m

 

Obsah balenia:

 

 

  • 1x Termovízia FLIR LS-XR

 

  • 1x USB napájací adaptér

 

  • 1x USB kábel

 

  • 1x AV video out kábel

 

  • 1x Šnúrka na zápästie

 

  • 1x Komfortné transportné puzdro

 

 • 1x Návod v slovenskom jazyku
features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.