Nature
×

Yukon – Spartan 3×42

Yukon – Spartan 3×42

264.00 

Na sklade

Kedy bude u vas?

Kompaktný monokulárny prístroj na nočné videnie rady Spartan je určený na pozorovanie a orientáciu v noci. Ku svojej činnosti využíva zosilňovanie zvyškového svetla, ktoré poskytuje Mesiac, hviezdna obloha, alebo vzdialené osvetlenie. Prístroj má zabudovaný infražiarič, ktorým je možné prisvietiť na objekty pozorovateľné až do 150 metrov.

Tento model je najuniverzálnejším prístrojom v sérii. Spartan 3×42 – jediný prístroj v rade Spartan, ktorý už v základnom vybavení môže byť použitý so všetkým príslušenstvom Yukon.

Spoločným rysom monokulárnych prístrojov Spartan je ich viacučelnosť. Závit v spodnej časti prístroja je možné použiť na prepojenie s náhlavnou súpravou, alebo na pripojenie adaptéru na digitálny fotoaparát. Takisto je možné cez túto skrutku upevniť prístroj na statív. Použitím výkonného infrareflektoru je možné niekoľkonásobne zvýšiť efektívnu vzdialenosť pozorovania pomocou tohto nočného videnia.

Prístroj je určený na pozorovanie pre armádne a policajné akcie, ochranu objektov, pátranie a zachraňovanie, poľovné učely a turistiku. Bohaté príslušenstvo dodávane samostatne k prístroju rozširuje oblasti využitia prístroja aj na fotografovanie a filmovanie, nočné hry v teréne a pod.

Ma rozdiel od predchádzajúcej verzie NVMT bol pri prístroji Spartan kompletne prepracovaný infračervený žiarič a elektronické bloky. Výsledkom je o 50% väčší dosah infražiariča a obraz s lepším rozlíšením.

 

Zväčšenie: 3x
Priemer objektívu: 42 mm
Zorné pole: 20°
Vertikálne rozlíšenie: 36 riadkov/mm
Rozpoznávacia vzdialenosť: 150 m
Dosah IR žiariča: 170 m
Napájanie: 3V (CR123) V
Dioptrické korekcie: ± 4dioptrie
Rozmery: 162x82x60mm
Hmotnosť: 0.5 kg
features

Expresná doprava

features

Kamenná predajňa

features

Viac ako 2500 produktov

features

Možnosť kúpy na splátky

Žiadne produkty

Vstupujete na stránky od 18 rokov a platným zbrojným preukazom

Pokračovaním na stránku potvrdzujete, že ste držiteľom zbrojného preukazu alebo zbrojnej licencie. Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom alebo podnikateľom v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.