Zimný poľovnícky set Remington Impulsion olive

181.00  s DPH

Výrobca: Remington
Materiál:
100 percentný polyester
Membrána:
Climatic Pro
Ohrievač:
Pro Heat
Sezóna:
Zimné
Teplotný stav:
do -35 ° C
Vymazať

Popis

Zimný poľovnícky set Remington Impulsion olive

Kod:RM 1027-350

Zinmý poľovnícky set Remington Impulsion Olive sa skladá z bundy a podbradníka. Tento set má vysokú priepustnosť pre pary, ktorá zabraňuje prehriatiu a zaisťuje vám pohodlie pri akejkoľvek činnosti. Vodeodolnosť odevov Remington spoľahlivo ochráni ich nositeľa pred prienikom vlhkosti. Tento set využíva izoláciu Pro Heat, ktorá má vysokú tepelnú izoláciu a zároveň je kompaktná. Aj keď je vonku -35, budete v teple a pohodlí. Vďaka tejto kompaktnosti tiež nebudú obmedzené vaše pohyby – to je predpoklad pre lov. Bunda obleku sa dá nastavovať nezávisle, čo vám umožní čo najpohodlnejšie použitie pre vašu postavu. Kapucňa bundy je tiež nastavená na požadovaný objem – to je vaša ochrana pred dažďom a inými nepredvídateľnými poveternostnými javmi. Manžety na bunde je možné nastaviť aj tak, aby vám vyhovovali, vďaka čomu je nemožné prenikanie vlhkosti a vetra. Horná časť kombinézy je spojená so spodným zipsom, takže polokombinézy môžete kedykoľvek zmeniť aj na nohavice. Okrem toho má set dve hrudné a dve bočné vrecká na strelivo – také „zásoby“ sú potrebné, keď idete na lov.

Set Remington má vysoký golier. Chráni vás to pred vetrom, dažďom a snehom na pokožke, ako aj pred mechanickým poškodením. Lovecké oblečenie Remington sa nedeformuje a nemení svoje vlastnosti po dlhodobom nosení a veľkom praní. keď idete na lov. Poľovnícky set Remington má vysoký golier. Chráni vás to pred vetrom, dažďom a snehom na pokožke, ako aj pred mechanickým poškodením.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , ,

Doprava a Platba u nás

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (kuriérom,  prípadne osobne).
Tovar bude odoslaný kupujúcemu do lehoty stanovenej pri každom tovare od potvrdenia prijatia úhrady na náš bankový účet.
V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách pri potvrdení objednávky formou emailu.

Cenník za platbu

Spôsob platby
Platba online, alebo platobnou kartou  bez poplatku
Prevod do banky  bez poplatku
Dobierka   1.00 €

Cenník dopravy

Spôsob dopravy Do 100€ Nad 100€
Osobný odber Zadarmo Zadarmo
GLS kuriérska služba  5,00 € Zadarmo

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.,


Zákaznícky servis:
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

Po–Pia: 08:00 – 18:00

Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online

 Neviete si poradiť s dopravcami? Kontaktujte nás.

Pretože chceme aby ste boli čo najspokojnejší a zásielky vám chceme doručiť vždy v poriadku, môžete sa informovať aj na našej infolinke alebo emaily.

Email: kalibersp@kalibersp.sk
Kontaktný formulár