Čižmy Remington – HUNTING

99.00  s DPH

Výrobca: Remington

Čižmy Remington – HUNTING

Použitie počas celého roka. Čižmy Remington  Hunting sú ideálne na lov, prechádzky po prírode a na lov. Čižmy Remington  Hunting  môžete použiť v rôznych teplotných rozsahoch: od -25 ° С do + 10 ° С.

Vymazať
Katalógové číslo: D9150 Kategórie: Značka:

Popis

Čižmy Remington – HUNTING

Kod:D9150

Čižmy Remington  Hunting sú ideálne na lov, prechádzky po prírode a na lov. Čižmy Remington  Hunting  môžete použiť v rôznych teplotných rozsahoch: od -25 ° С do + 10 ° С.

Výrobok má vodeodpudivý a priedušný vrchný materiál. Moderná izolácia tohto modelu udržuje príjemnú teplotu aj v zime. V oblasti prstov a päty sú odolné vankúšiky, ktoré poskytujú dodatočnú ochranu pred vodou, ako aj pred rôznymi mechanickými poškodeniami. Podobná podložka je na vnútornej strane čižiem, má guľatý tvar a dobre chráni chodidlo pred prípadnými údermi. Obuv sa upravuje individuálne podľa vašich parametrov pomocou špeciálneho suchého zipsu. Tak sa vytvára pohodlie a ľahkosť pohybu. Výrobok má štruktúru na podporu členkov. Podrážka čižiem  má protišmykový chránič, navyše je stabilná aj na inom nerovnom teréne. Podrážka je tiež vybavená zvýšenou tepelnou izoláciou a vlastnosťami tlmenia nárazov. Z tohto dôvodu vaše nohy nebudú unavené. Čižmy Remington D9150 Hunting  sú vhodné aj na jazdu na štvorkolkách v teréne. Jedná sa o odolnú obuv, ktorá vám vydrží dlho a bez toho aby došlo k zmene jej vlastnosti. Vďaka moderným technológiám a materiálom budete cítiť pohodlie a spoľahlivosť v každej situácií.

Ďalšie skvelé výrobky okrem termovízie, ďalekohľadov, alebo prísvitov môžete nájsť v materskom ESHOPE alebo na sesterských webových stránkach

KALIBESP.SKNOCTIS.SKREMINGTONSW.SKAGMGLOBALVISION.SK

Ďalšie informácie

Veľkosť

, ,

Doprava a Platba u nás

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (kuriérom,  prípadne osobne).
Tovar bude odoslaný kupujúcemu do lehoty stanovenej pri každom tovare od potvrdenia prijatia úhrady na náš bankový účet.
V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách pri potvrdení objednávky formou emailu.

Cenník za platbu

Spôsob platby
Platba online, alebo platobnou kartou  bez poplatku
Prevod do banky  bez poplatku
Dobierka   1.00 €

Cenník dopravy

Spôsob dopravy Do 100€ Nad 100€
Osobný odber Zadarmo Zadarmo
GLS kuriérska služba  5,00 € Zadarmo

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.,


Zákaznícky servis:
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

Po–Pia: 08:00 – 18:00

Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online

 Neviete si poradiť s dopravcami? Kontaktujte nás.

Pretože chceme aby ste boli čo najspokojnejší a zásielky vám chceme doručiť vždy v poriadku, môžete sa informovať aj na našej infolinke alebo emaily.

Email: kalibersp@kalibersp.sk
Kontaktný formulár