O nás

V predajni KaliberSP Vám ponúkneme všetko to čo potrebujete k tomu, aby ste mohli plnohodnotne poľovať. Svojim zákazníkom okrem odborných informácií a skúsenosti z oblasti nočného videnie, termovízie, optiky, zbraní, streliva ponúkame hlavne skúsenosti z poľovníckej praxe aktívnych poľovníkov s dlhoročnou praxou, pre ktorých je práca koníčkom.

Na základe týchto skúseností nájdete aj tovar, ktorý ponúkame v našej predajni. Naším cieľom je pomôcť Vám pri výbere tovaru a hlavným kritériom je kvalita za rozumnú cenu.

Na Slovensku sme oficiálnymi zástupcami výrobcov nočného videnia a termovízie FLIR (Armasight), ATN, Fortuna.

Kamenná predajňa Kaliber SP

V našej predajni nájdete na rozlohe 130 m² bohatý výber rôznorodého tovaru určeného nielen pre zanietených poľovníkov, či lesníkov ale aj milovníkov dobrodružstva v prírode. Všetko čo potrebujete pre váš bezpečný pobyt v horách, na skalách. Náš sortiment kvalitného oblečenia a obuvi s GORE-TEX membránou Vás pripraví na akékoľvek ročné obdobie a ochráni pred hustým dážďom či ranným mrazom.

Urobíme všetko preto, aby Vaša poľovačka bola čo najúspešnejšia. Zaobstarajte si u nás na jednom mieste kompletné vybavenie. Ponúkame pestrý sortiment optiky od tých najlepších zahraničných výrobcov. Tovar tvoria optické prístroje počínajúc tou najzákladnejšej kategóriou pre menej náročných až po nadštandardné puškohľady pre profesionálov. V predajni KaliberSP nájdete širokú ponuku prístrojov nočného videnie, termovízie a príslušenstva ako aj množstvo fotopascí s príslušenstvom. Samozrejmosťou sú doplnky na čistenie zbraní, brúsiče na nože, nože, GPS obojky, svietidlá a príslušenstvo, vnadidlá pre zver, kŕmne automaty a príslušenstvo. Svojim zákazníkom ponúkame aj úpravy zbraní,výrobu montáži jednoducho všetko to čo potrebujete k tomu aby ste mohli svoju zbraň používať. Z ponuky si môžete zvoliť od jednoduchších modelov, cez panoramatické, či wifi fotopasce s vysokým HD rozlíšením. Pre tých, ktorí chcú byť v prírode nielen chránení ale potrpia si aj na dizajn a luxusné spracovanie predstavujeme radu exkluzívnych kožených doplnkov.

Adresa predajne: Hviezdoslavova ul. 26/17, Stropkov – pri supermarkete Tesco Stropkov


 

Ako Vám pomôžeme?

Ak si neviete dať rady, prípadne hľadáte niečo špecifické obráťte sa na náš tím. S naším poradenstvom sme tu vždy pre zákazníkov.
E-mail: hanak@kalibersp.sk
Tel. číslo: +421 905 754 948