Fortuna

FORTUNA  je nová séria termovízií a príslušenstva určená pre
poľovníctvo, ozbrojené sily a špeciálne použitie. Spoločnosť FORTUNA v
jednom z najmodernejších výrobných závodov na svete vykonáva celý proces výroby vrátane vývoja, testovania,montáže, záručného a pozáručného servisu. S ponuky si môžete vybrať kvalitný pozorovací prístroj monokulár, binokulár – google,predsádku alebo zameriavač – puškohľad. Súčasťou prístrojov sú aj rôzne doplnky, ktoré nájdete len u nás.Výrobky firmy FORTUNA nájdete na našom webe  www.kalibersp.sk

Naša spoločnosť na Slovensku zastupuje ruského výrobcu termovízií.

Upozornenie zákazníkov:

Upozorňujeme ctených zákazníkov, že na Slovenskom trhu sa objavili termovízne prístroje značky “Hawk Eyes” 384 S, M, L, XL.

Uvedená značka – výrobcu neexistuje!!!

Uvedené prístroje sú kópie prístrojov značky FORTUNA a technické parametre uvádzané distribútorom sú zavádzajúce a nepravdivé!
Hawk Eyes je študenský klub link:

http://hawkeyesports.com/staff.aspx

V prípade zakúpenia prístrojov Hawk Eyes nie je možné reklamovať, teda zákazník nemá záručný a pozáručný servis!

Pravdivosť informácií o výrobkoch  si overujte na stránke výrobcu, v tomto prípade na stránke ruského výrobcu Fortuna,link :

http://tut.ru/FORTUNA

Distribútor značky “Hawk Eyes” sa snaží uviesť zákazníkov do omylu nepravdivými informáciami o tom,že prístroje firmy Fortuna sú vyrábané v Číne a podobne.

Pravda je však taká, že práve výrobky  “Hawk Eyes” pochádzajú z čínskej produkcie.

Na veľtrhu IWA v roku 2016 firma Fortuna tieto prístroje vystavovala a ponúkala ale údajná firma “Hawk Eyes” sa na veľtrhu nenachádzala a navyše na web stránkach v Spojených štátoch Amerických nie je možné o uvedenej značke prístrojov nič nájsť.

Prečo nekupovať?

Lebo

“Hawk Eyes” je značka študentského klubu a nie výrobca termovízie!

Naozaj ide o špeciálnu edíciu, ktorú môže ponúkať iba jediný ” predajca na Slovensku ” alebo celom svete a navyše s frekvenciou 125 HZ.

Inak povedané je to podvod, nakoľko nič také neexistuje.

Tak sa nenechajte oklamať a kupujte len originálne výrobky, ktoré majú svoju históriu, ktorú si môžete overiť. Veľmi dôležitým faktom je záručný a pozáručný servis na zakúpené výrobky.

Predajca výrobky neexistujúcej značky “Hawk Eyes” už nepredáva!

Ďakujeme za pozornosť.

Zobrazujú sa výsledky 1–20 z 53