Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

Retay

Spoločnosť Retay bola založená v roku 2006 s poslaním stanoviť nový štandard excelentnosti v tureckom zbrojnom priemysle. Dnes, o viac ako 10 rokov neskôr, sa sny stávajú skutočnosťou.

Spoločnosť Retay si vybudovala solídne reputáciu na celom svete s inovatívnymi návrhmi, kvalitnými remeselnými zručnosťami a špičkovými produktmi na trhu. Ústredným poslaním stále zostáva propagácie budúceho rastu výrobou najkrajšie a najkvalitnejšie strelné zbrane na svete.

Výrobky sú navrhnuté a vyrábané pomocou najmodernejších moderných techník, strojov a materiálov. Spoločnosť využíva dynamickú, kvalifikovanú pracovnú silu vrátane talentovaných tímov návrhárov, inžinierov a remeselníkov, ktorí sa pýši výrobou prvotriednych produktov pre našich zákazníkov. Poskytovanie najkvalitnejších produktov zákazníkom je hlavnou prioritou firmy. Záväzok spoločnosti k vysokým štandardom kvality je dosahovaný zavedením prísnych kontrol procesov riadenia kvality v odbore, ktoré zahŕňajú dôsledný dohľad nad výrobou a pravidelné intervalové testovania vo všetkých fázach výrobného procesu. Všetky výrobné a montážne procesy sú ukončené na domácej pôde v ich najmodernejším sídle v krásnom meste Konya, ktorý sa nachádza v centrálnom Turecku. Lokácie výkonného vedenia, konštrukčného oddelenia a výroby pod jednou strechou dáva firme plnú kontrolu nad kvalitou výrobkov a ponúka schopnosť rýchlej reakcie na potreby zákazníkov po celom svete.

Vedenie spoločnosti propaguje podnikovú kultúru, ktorá zdôrazňuje inováciu a snažia sa vyvíjať produkty, ktoré vychádzajú z priania a potrieb zákazníkov.

Cení si všetkých ich zákazníkov a hľadajú spôsoby, ako ich zapojiť do vývoja nových produktov, ktoré im poskytujú najvyššiu hodnotu.