Zobrazuje sa všetkych 22 výsledkov

Často vyhľadávané a funkčné vnadidlá dobrej ponuke a s najnižšími cenami! Nech sa páči, originálne výrobky v správnej koncentrácii…
Už nie je potrebné sypať na zem veľké množstvo krmiva, ktoré na hromadách často napadnú plesne. Veľakrát tak nevedomky spôsobujeme zveri zdravotné ťažkosti. Toto je možnosť nahradiť špeciálnymi prípravkami, ktoré sa už používali v dávnych dobách hoci v inej podobe. Vnadidlo Vám umožní prilákať zver do miest Vašich predstáv. Nemusíte nosiť veľké množstvo krmiva stačí len malé množstvo a zver toto miesto bude navštevovať. Zásada: zver musí byť v okolí a ísť pod správnym vetrom. Potom sú účinky vnadidla veľmi dobré.

Výrobky sú v praxi testované . Trvanlivosť výrobku je cca 1 rok. Všetky vnadidlá sú na olejovej báze a pachovú stopu zanechávajú po dobu 3 a viac dní v závislostí od vlhkosti vzduchu. Aplikácia je vhodná na drevený kôl, strom, kde sa v rozštiepanej časti postupne uvoľňuje. Nanáša sa vo viacerých výškach, aby vnadiaca látka zavetrila čo najviac priestoru. Máte možnosť vnadidlo v malých dávkach nakvapkať aj na seno, či pečivo. Zvýši to atraktivitu krmiva a dĺžku pôsobenia. Na kuny či líšky môžete kvapkať vnadidlo priamo do skolpca, alebo do umelej nory, alebo do skolpca či nory aplikovať pastu. Nie je vhodné na konzumáciu človekom!!!

Na prianie je možné dodať akékoľvek balenie vnadidiel, solí, alebo odpudzovadiel.

TIETO PRODUKTY SKUTOČNE FUNGUJÚ!